Organizator:
#

Nowoczesne technologie stanowią dziś kluczowy element transformacji energetycznej

Kluczową rolę w kształtowaniu i rozwoju gospodarki pełnią uwarunkowania środowiskowe i klimatyczne. Osiągnięcie ambitnych celów jest możliwe, ale organicznie emisji gazów cieplarnianych i odejście od technologii opartych na węglu nie wystarczy. Niezbędny jest rozwój energetyki odnawialnej, jądrowej, rozwiązań sieciowych. Potrzebne będą technologie BECSS, CCS, CCUS i wodór.

Piotr Drozdowski

Dyrektor H2POLAND i NetZero Forum

#

H2POLAND & NetZero Forum

H2POLAND & NetZero to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi poświęcone w całości technologiom wodorowym i dekarbonizacyjnym. H2POLAND & NetZero to spotkania podczas, których kluczową rolę ogrywają rozmowy o przyszłości dekarbonizacji oraz europejskiej gospodarce. Zapraszam do udziału i zabrania głosu w dyskusji.

Joanna Kucharska

Dyrektor Grupy Produktów MTP

PARTNERZY TECHNICZNI

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.