Organizator:

Gratulacje dla zwycięzców konkursu H2idea!

Podziel się

Gratulujemy zwycięskiej drużynie w Konkursie H2idea organizowanym przez TÜV SÜD Polska, która podczas Forum H2POLAND 2023 odebrała nagrody za projekt "Szkolny demonstrator konwersji energii słonecznej do wodoru - H2SQL"!
Adresowany do młodzieży konkurs H2idea dobiegł końca. Wyłoniono zwycięzców, zaś nagrody wręczono 17 maja 2023 r. podczas II Środkowoeuropejskiego Forum Technologii Wodorowych H2POLAND w Poznaniu.

W tym roku zwyciężył projekt pn. „Szkolny demonstrator konwersji energii słonecznej do wodoru – H2SQL”, wykonany przez zespół pod patronatem wydawnictwa edukacyjnego EI System! W skład tego teamu weszli: jako opiekun - dr Dawid Frąckowiak, a jako członkowie: Aniela Burdzińska, Julia Przekop i Franciszek Buchholz.

Dodatkową atrakcją - obok nagród finansowych - był fakt, iż wręczono je na scenie w Sali Ziemi Poznań Congress Center podczas H2POLAND - tak dużego wydarzenia związanego z technologiami wodorowymi.

Organizatorzy mówili podczas uroczystości wręczenia nagród, iż wodorowym konkursie dla młodzieży H2idea wszystkie projekty, które zostały przygotowane, cechowały się wysokim profesjonalizmem, potencjałem oraz innowacyjnością.

"Dzięki zorganizowaniu takiej inicjatywy społecznej po raz pierwszy w historii działalności firmy TÜV SÜD Polska widzimy, jak potężną siłą napędową oraz jak obiecującą motywacją do działania jest postawa młodych ludzi – ich odwaga oraz nietuzinkowe, świeże spojrzenie na tematy, które dla nas, wieloletnich ekspertów, są obszarem dobrze znanym z utartymi już ścieżkami, sprawia, że chcemy wyznaczać nowe szlaki" - piszą organizatorzy Konkursu.

W imieniu H2POLAND oraz TÜV SÜD Polska dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu H2idea za udział i przedstawienie swoich pomysłów – każdy z nich zasługuje na docenienie i wielkie brawa!

Wszyscy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tworzeniu projektu wodorowego posiadającego faktyczny udział w budowaną gospodarkę i wygrać wartościowe nagrody – zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu. Więcej informacji już wkrótce!