Organizator:

Zapraszamy na blok targów!

Podziel się

 

 

23-25.04.2024, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER

Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

Dowiedz się więcej>>

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER

Targi gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Dowiedz się więcej>>

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE

Jest to jedyne wydarzenie, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Formuła wydarzenia daje możliwość do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych, poszerzenia wiedzy, zapoznania się z trendami w rozwoju branży.

Dowiedz się więcej>>

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX

Imponujący rozmiar i różnorodność ekspozycji zapewniają firmy oferujące szeroki wachlarz produktów, usług i innowacyjnych rozwiązań. Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni.

Dowiedz się więcej>>

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Wydarzenie organizowane w cyklu dwuletnim jest okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. Targi Sawo są również idealną przestrzenią dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP.

Dowiedz się więcej>>