Organizator:

Dołącz do grona Wystawców Forum H2POLAND!

Już 17 i 18 maja 2022 Poznań zamieni się w środkowoeuropejską stolicę technologii wodorowych. W samym sercu Wielkopolski, na Międzynarodowych Targach Poznańskich, spotkają się przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych, świata nauki i biznesu. Forum H2POLAND to wymiana wiedzy oraz prezentacje najnowszych rozwiązań na drodze do energii przyszłości.

Zostań Wystawcą Forum H2POLAND!

Zaprezentuj swoje osiągnięcia, wymieniaj się wiedzą, spotykaj z decydentami i integruj ze światem biznesu, nauki oraz przedstawicielami samorządów!

PAKIET KONFERENCYJNY

Wykorzystaj potencjał I Środkowoeuropejskiego Forum Technologii Wodorowych H2POLAND! Wybierz pakiet, który najpełniej odpowie na potrzeby Twojej Firmy. Pakiet Konferencyjny zapewnia ekspozycję Firmy w przestrzeni wystawienniczej, udział przedstawiciela Firmy w panelach dyskusyjnych oraz działania promocyjne na rzecz Twojej Firmy przed, w trakcie i po wydarzeniu. Zaprezentuj swoją markę i ugruntuj jej pozycję na rynku!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

PAKIET PARTNERA FORUM

Wodór ma być paliwem, które zrewolucjonizuje unijną energetykę, a Twoja Firma chce być w centrum zmian! Zaprezentuj swoje rozwiązania szerokiemu gronu odbiorców. Docieraj do potencjalnych obiorców inwestorów i partnerów biznesowych. Zamów ofertę szytą na miarę!

Zapytaj o ofertę!

MIEJSCE W STREFIE H2 TO GO

H2toGO to specjalna przestrzeń przygotowana z myślą o firmach i organizacja, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami wodorowymi. Daj się poznać! Zarezerwuj miejsce w strefie spotkań i korzystaj z możliwości biznesowych jakie daje udział w Forum H2POLAND!

Zapytaj o ofertę!

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i odpowiemy na pytania:

Piotr Drozdowski
Piotr Drozdowski
Aleksandra Konopa
#

Forum H2POLAND to ważny przystanek na drodze do energetycznej transformacji Polski. Wydarzenie w całości poświęcone jest technologiom wodorowym i przyciąga do Poznania ekspertów, naukowców, producentów, odbiorców i inwestorów zorientowanych na zero- i niskoemisyjną gospodarkę. H2POLAND to miejsce, w którym nie może zabraknąć Państwa firmy!

Do zobaczenia w Poznaniu!

17-18 MAJA 2022

ORGANIZATOR FORUM H2POLAND

WSPÓŁORGANIZATORZY H2POLAND CONFERENCE

PARTNER MERYTORYCZNY

PARTNER PRAWNY

PARTNER

PATRON

PATRONAT MEDIALNY