Organizator:

Informacje Partnerów H2POLAND

Podziel się

Samorząd Województwa Wielkopolskiego Regionem Gospodarzem H2POLAND 2023

Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Regionu Gospodarza Forum: "Mając na uwadze konieczność wprowadzenia zmian w strukturze gospodarki, władze Samorządu Województwa Wielkopolskiego aktywnie działają na rzecz popularyzacji i wdrażania odnawialnych źródeł energii, atomu oraz technologii wodorowych w regionie, które mogą być ważnym element w procesie ograniczenia emisyjność w Wielkopolsce. Konieczność zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w tym obszarze stanie się impulsem do rozwoju nowych sektorów gospodarki i szansą dla wielkopolskich przedsiębiorstw oraz sektora nauki".

INFORMACJE O PARTNERZE

Grupa ORLEN partnerem H2POLAND

Grupa ORLEN to zintegrowany koncern multienergetyczny notowany w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, czy Platts TOP250. Jako pierwsza firma w regionie zadeklarował osiągnięcie całkowitej neutralności emisyjnej w 2050 roku.

INFORMACJE O PARTNERZE

Idea 3W partnerem H2POLAND

Idea 3W to unikalna na światową skalę koncepcja, która łączy naukowców, świat biznesu, liderów i wizjonerów, aby w oparciu o wodę, wodór i węgiel budować nowoczesną i zrównoważoną gospodarkę. Idea 3W podnosi jakość życia dzięki innowacjom w zarządzaniu zasobami wody, wykorzystaniu wodoru w transformacji energetycznej oraz rozwijaniu nowoczesnych technologii węglowych do tworzenia innowacyjnych materiałów i technologii. Synergia zasobów i potencjałów jest strategicznym elementem idei 3W, który gwarantuje konkurencyjność i jest sposobem na szybszą komercjalizację projektów.

INFORMACJE O PARTNERZE

TOYOTA Partnerem Gold Forum H2POLAND

Toyota jest największym producentem samochodów na świecie, a marka Toyota najpopularniejszą marką motoryzacyjną. Firma oferuje gamę ponad 60 nisko- i bezemisyjnych modeli, opartą na czterech różnych technologiach – pełnych hybrydach (HEV), hybrydach plug-in (PHEV), samochodach elektrycznych na baterie (BEV) oraz pojazdach elektrycznych na wodór (FCEV). W 2022 roku globalna sprzedaż zelektryfikowanych aut Toyoty przekroczyła 2,7 mln pojazdów. Łącznie od 1997 roku Toyota dostarczyła klientom ponad 22 mln aut z nisko- lub bezemisyjnym napędem.

INFORMACJE O PARTNERZE

Grupa Technologiczna ASE partnerem H2POLAND

Grupa Technologiczna ASE to podmioty obejmujące swoim działaniem proces inwestycyjny oraz eksploatację obiektów przemysłowych - od wykonania analiz i dokumentacji środowiskowych, poprzez projektowanie, do wdrożenia systemów, technologii i wyposażenia zakładów w urządzenia i komponenty.

INFORMACJE O PARTNERZE

Lider wśród producentów systemów olejowych i paliwowych dołączył do grona naszych partnerów

Rockfin to wiodąca w świecie firma inżynieryjna, która od ponad 31 lat oferuje przedsiębiorcom wsparcie w procesie zielonej transformacji energetycznej.

INFORMACJE O PARTNERZE

Ekspert w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla zielonej transformacji partnerem H2 POLAND

METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze jest jedną z wiodących na rynku polskim firm zajmujących się pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania dla projektów środowiskowych, energetycznych (w tym OZE), innowacyjnych oraz dla przetwórstwa rolno-spożywczego.

INFORMACJE O PARTNERZE

Ceniony producent maszyn do obróbki blachy dołączył do grona partnerów H2POLAND

Główną kompetencją firmy Weil Technology są maszyny do obróbki blachy za pomocą metod spawania oraz cięcia laserowego. W siedzibie firmy w Müllheim, w Niemczech, około 220 pracowników zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyny oraz systemów.

INFORMACJE O PARTNERZE

Burkert Fluid Control Systems partnerem H2POLAND

Burkert Fluid Control Systems to globalny producent systemów pomiarowych i kontrolnych dla cieczy i gazów. Burkert jest jedyną firmą, która oferuje całe spektrum zaworów, sterowników, przyrządów pomiarowych, sterowników pneumatycznych i łączności z jednego źródła.

INFORMACJE O PARTNERZE

Autoryzowane centrum sprzedaży i serwis firmy Swagelok partnerem tegorocznej edycji H2POLAND

Swagelok Polska | Central Fluidsystems jest autoryzowanym centrum sprzedaży i serwisem firmy Swagelok, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań systemów płynów z 75-letnią doświadczeniem. Firma obsługuje klientów w Czechach, na Słowacji i w Polsce. W swojej pracy realizuje wymagania dotyczące najwyższej wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności w aplikacji systemów płynów.

INFORMACJE O PARTNERZE

Firma Simple H2 dołączyła do grona partnerów H2POLAND

Simple H2 = rozproszona gospodarka wodorowa.

INFORMACJE O PARTNERZE

Firma STASTO partnerem H2POLAND

Od produkcji, przez magazynowanie i transportem po systemy tankowania — STASTO od wielu lat dostarcza swoje produkty do różnych zastosowań w całym łańcuchu procesów wodorowych. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma producentami firma zgromadziła specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

INFORMACJE O PARTNERZE

Firma Projandspaw Sp. z o.o. dołączyła do grona partnerów H2POLAND

„Od pomysłu do realizacji” to motto przyświeca firmie Projandspaw Sp. z o.o. przy realizowaniu projektów, które nierzadko zaczynają się jako pomysł, ale zawsze kończą się jego pomyślną realizacją!

INFORMACJE O PARTNERZE

Spółka European Energy partnerem H2POLAND

European Energy to duński deweloper energii odnawialnej i inwestor, działający od 2004 roku. Jego filie znajdują się w ponad 18 krajach. Swoją działalnością obejmuje pełny cykl produkcji lądowej, morskiej energii wiatrowej, a także energii słonecznej, poprzez rozwój, budowę, sprzedaż energii, zarządzanie aktywami, jak i również technologię Power-to-X (zielony wodór i zielony e-metanol, produkcja zielonego ciepła).

INFORMACJE O PARTNERZE

Agencja Rozwoju Przemysłu SA Partnerem H2POLAND 2023

Agencja Rozwoju Przemysłu SA została Partnerem H2POLAND 2023. Dziękujemy za zaufanie!

INFORMACJE O PARTNERZE