Organizator:

Autoryzowane centrum sprzedaży i serwis firmy Swagelok partnerem tegorocznej edycji H2POLAND

Podziel się

Swagelok Polska | Central Fluidsystems jest autoryzowanym centrum sprzedaży i serwisem firmy Swagelok, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań systemów płynów z 75-letnią doświadczeniem. Firma obsługuje klientów w Czechach, na Słowacji i w Polsce. W swojej pracy realizuje wymagania dotyczące najwyższej wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności w aplikacji systemów płynów.

Technologia wodorowych ogniw paliwowych wymaga komponentów systemu płynów o wysokiej integralności do napełniania i przechowywania wodoru w butlach oraz przekazywania go do ogniwa paliwowego w pojeździe. Firma Swagelok oferuje szeroką gamę elementów systemów płynów stosowanych w wielu rodzajach zastosowań związanych z wodorem, w tym w infrastrukturze służącej do produkcji, transportu, sprężania, przechowywania i napełniania butli wodorem oraz do użytku w pojazdach.

Umożliwia rozwój zrównoważonej, ekologicznej mobilności w następujących zastosowaniach wodoru: Elektrolizery, Mikrosieci, Ogniwa paliwowe, Wirtualne rurociągi (przyczepy rurowe), Stacje tankowania (infrastruktura), Systemy paliwowe FCEV oraz Dozowniki i panele priorytetowe.

Panele gazowe Swagelok® to oszczędność czasu i pracy na linii produkcyjnej dzięki wstępnie zmontowanym panelom zaprojektowanym w celu pokonania wyzwań związanych z obsługą paliw alternatywnych. Zwiększ produkcję, przepustowość i bezpieczeństwo. Panele gazowe Swagelok® są projektowane według specyfikacji klienta.