Organizator:

Grupa Technologiczna ASE partnerem H2POLAND

Podziel się

Grupa Technologiczna ASE to podmioty obejmujące swoim działaniem proces inwestycyjny oraz eksploatację obiektów przemysłowych - od wykonania analiz i dokumentacji środowiskowych, poprzez projektowanie, do wdrożenia systemów, technologii i wyposażenia zakładów w urządzenia i komponenty.

Grupa Technologiczna ASE zrzesza 11 spółek o różnych profilach inżynierskich.

Aktywnie angażuje się w transformację energetyczną w kraju oraz na świecie. Jest producentem własnych magazynów energii, projektuje morskie farmy wiatrowe oraz najbardziej zaawansowane technologicznie instalacje wodorowe.

Grupa Technologiczna ASE kompleksowo obsługuje większość gałęzi przemysłu od badań środowiskowych, poprzez pozwolenia na budowę i projekty aż po audyty bezpieczeństwa oraz ochronę przeciwwybuchową w strefach zagrożonych wybuchem.
Specjalizuje się w zakresie wdrożeń i zintegrowanych rozwiązań na najwyższym światowym poziomie na podstawie własnego know-how, jak i na podstawie produktów renomowanych dostawców światowych oraz w zakresie dostarczania wiedzy i kompetencji, wykonania prac eksperckich i konsultingu technicznego.