Organizator:

Lider wśród producentów systemów olejowych i paliwowych dołączył do grona naszych Partnerów

Podziel się

Rockfin to wiodąca w świecie firma inżynieryjna, która od ponad 31 lat oferuje przedsiębiorcom wsparcie w procesie zielonej transformacji energetycznej.

Rockfin to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych, paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

W swojej ofercie posiada urządzenia wykorzystywane m.in. w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, na platformach wiertniczych czy statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, spalarniach śmieci, przemyśle petrochemicznym, papierniczym oraz cementowym.

Przez lata działalności firma Rockfin prowadziła projekty dla globalnych firm, tj. Ansaldo, Atlas Copco, Burckhardt Compression AG, Baker Huges, FLSmidth, General Electric, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Heavy Industries, Siemens, Siemens Energy, Toshiba.

Główny zakład produkcyjny naszego Partnera zlokalizowany jest w Małkowie niedaleko Gdańska. Nowoczesne hale produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 12 000 m kw. wyposażone są w suwnice o udźwigu do 140 ton. Spółka posiada również zakłady produkcyjne w Gorlicach, Bydgoszczy oraz Elblągu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego Partnera, firmy Rockfin podczas Forum H2POLAND.