Organizator:

O FORUM

Podziel się

H2POLAND i Net Zero to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi poświęcone w całości technologiom wodorowym i dekarbonizacyjnym. Forum to spotkania, podczas których kluczową rolę ogrywają rozmowy o przyszłości dekarbonizacji oraz europejskiej gospodarce.

Zakres tematyczny Oferta uczestnictwa Rejestracja i bilety Multimedia

IDEA H2POLAND & NetZero Forum

Technologie dekarbonizacyjne są jednym z kluczowych kierunków ograniczania globalnych zmian klimatu.  Forum to przestrzeń do międzyśrodowiskowej współpracy  biznesu, nauki, samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych na rzecz maksymalizacji udziału polskich zasobów produkcyjnych i usługowych w realizacji inwestycji wodorowych.

WEŹ UDZIAŁ W FORUM H2POLAND 2024!

KTO BIERZE UDZIAŁ W FORUM?

Forum to platforma wymiany eksperckiej wiedzy, która skupia przedstawicieli administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, środowisko nauki oraz biznesu otwartego na nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ H2POLAND 2024!

TEMATYKA FORUM

H2POLAND & NetZero Forum to spotkania podczas, których kluczową rolę ogrywają rozmowy o przyszłości dekarbonizacji oraz europejskiej gospodarce.

Twórz z nami program Forum!

Poprzednie edycje Forum

H2POLAND 2023

Druga edycja Forum H2POLAND odbyła się w maju 2023 r. i była niemal dwukrotnie większa w porównaniu z wydarzeniem z 2022 r. Tym razem na sześciu imponujących scenach pojawiło się ponad 170 panelistów - autorytetów z branży wodorowej, technologii nisko- i zeroemisyjnych, świata nauki, polityki, samorządu i biznesu. Całe wydarzenie oglądało na trzech poziomach Poznań Congress Center ponad 2400 osób. Część konferencyjną uzupełniła ekspozycja targowa obejmująca ok. 50 podmiotów, które reprezentowały 80 wodorowych marek. 

 

VIDEO H2POLAND 2023 PRELEGENCI 2023 PARTNERZY 2023 DEBATY H2POLAND 2023

H2POLAND 2022

Pierwsza edycja Forum H2POLAND odbyła się w maju 2022 r. w Poznań Congress Center. W czasie dwóch bardzo intensywnych dni na trzech scenach wystąpiło blisko 100 ekspertów z całego świata, a ponad 1500  gości z całej Europy, uczestniczyło w konferencjach, panelach dyskusyjnych oraz targach. 

RELACJA Z H2POLAND 2022 PRELEGENCI 2022 PARTNERZY 2022 WNIOSKI Z H2POLAND 2022

Zapraszamy do kontaktu!

Piotr Drozdowski
Piotr Drozdowski
Aleksandra Konopa