Organizator:

Partnerzy H2POLAND & NetZero

PARTNERZY MEDIALNI

ceenergynews.com

CEENERGYNEWS to portal poświęcony energetyce, którego celem jest dostarczanie aktualnych wiadomości i analiz dotyczących sektora energetycznego w ponad 20 krajach Europy środkowej i południowo-wschodniej.

Odwiedź stronę partnera

Chemia i biznes

"Chemia i Biznes" to gospodarczy dwumiesięcznik. W każdym numerze znaleźć można szereg profesjonalnie przygotowanych materiałów: wywiadów, analiz, aktualności, które przybliżają sytuację panującą w branży chemicznej. Do czytelników czasopisma należą zarówno przedstawiciele firm działających w sektorze chemicznym, jak też osoby wywodzące się z branż, które ściśle współpracują z segmentem chemicznym. Najnowsze informacje z branży znaleźć można także na portalu www.chemiaibiznes.com.pl

Odwiedź stronę partnera

ecieplo.pl

Pomysł na działanie portalu o tematyce ciepła powstawał przez długi czas. Pierwszym projektem była wciąż funkcjonująca i rosnąca grupa Pompy ciepła – forum na portalu Facebook. Zaczynająca od kilku pasjonatów tematu przerodziła się w bazę informacji zrzeszającą aktualnie już ponad 77 000 osób. Portal eciepło.pl ma być odpowiedzią na najczęściej padające pytania oraz metodą na zachowanie najważniejszych informacji.

Energetyka24.com

Serwis Energetyka24 stawia na wielokanałową komunikację oraz obecność na największych platformach społecznościowych. Tematy skategoryzowane są sektorowo (klimat, ropa, gaz, OZE, atom, górnictwo, chemia, elektroenergetyka, elektromobilność), a przepływ treści pomiędzy portalami wchodzącymi w skład grupy D24 zapewnia efekt synergii informacyjnej.

odwiedź stronę partnera

fleetLOG

"FleetLOG" skupia różnorodne media zajmujące się najnowszymi trendami w transporcie drogowym i logistyce. Traktując transport jako swoisty ekosystem, "FleetLOG" odnosi się do założeń transportu 4.0 oraz postulatu optymalizacji procesów i budowania gospodarki o obiegu zamkniętym. Mając na uwadze racjonalne używanie zasobów i ochronę środowiska, redakcja analizuje nowe technologie w kontekście szans, jakie stwarzają dla biznesu i ogółu społeczeństwa.

Odwiedź stronę partnera

forumsamorzadowe.pl

Forum Samorządowe to źródło codziennych wiadomości dotyczących samorządu gminnego, miejskiego, powiatowego i wojewódzkiego Forum Samorządowe to także baza dobrych praktyk, analiza wielkich i małych projektów, opiera się na prezentacji rozwiązań, konkretnych działań.

odwiedź stronę partnera

GospodarkaMorska.pl

GospodarkaMorska.pl to największy, niezależny portal morski stworzony w celu promocji polskiej gospodarki morskiej oraz polskich firm i instytucji reprezentujących szeroko rozumianą branżę morską. GospodarkaMorska.pl to także: newsletter - cieszący się największą liczbą odbiorców, TV internetowa, anglojęzyczny serwis marinepoland.com, największa polska baza danych i katalog firm morskich, największa baza publikacji, wiadomości morskich oraz najpopularniejsza giełda ogłoszeń morskich i przetargów.

Odwiedź stronę partnera

gramwzielone.pl

Portal gramwzielone.pl na bieżąco prezentuje wiadomości, nowości i oferty firm z rynku energii odnawialnej. Od lat cieszy się rosnącym gronem czytelników i dużym zainteresowaniem reklamodawców. O odnawialnych źródłach energii pisze od 2010 roku.

Odwiedź stronę partnera

hydrogenPOLSKA.biz

hydrogenPOLSKA.biz to portal branżowy skoncentrowany na sektorze wodorowym. Jest to kluczowe źródło informacji dla przedsiębiorców, inwestorów, naukowców i miłośników technologii wodorowych. Misją portalu jest dostarczanie najnowszych informacji, dogłębnych analiz oraz szczegółowych raportów, które podkreślają rosnące znaczenie wodoru jako źródła energii i medium do magazynowania energii. Użytkownicy portalu mają możliwość na bieżąco śledzić rozwój technologii wodorowych, poznawać nowe projekty oraz inicjatywy rządowe i prywatne, które są kluczowe dla kształtowania przyszłości zrównoważonej energetyki zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Odwiedź stronę partnera

Magazyn Biomasa

Magazyn Biomasa jest ogólnopolskim wydawnictwem w pełni poświęconym tematom związanym z biogazem, biometanem, pelletem i biomasą. Od 2014 roku aktywnie działa w celu popularyzacji OZE w Polsce wydając tytuły, które są źródłem eksperckiej wiedzy dla przedstawicieli sektora, organizując konferencje branżowe, warsztaty i szkolenia oraz prowadząc największy serwis poświęcony branży bioenergii - magazynbiomasa.pl.

Odwiedź stronę partnera

offshorewindpoland.pl

offshorewindPOLAND.pl to pierwsza w Polsce platforma dotycząca sektora offshore wind. Celem portalu jest agregowanie i szerzenie informacji na temat polskiej branży morskiej energetyki wiatrowej. Na offshorewindPOLAND.pl znajdują się treści merytoryczne i informacyjne na temat morskiej energetyki wiatrowej w zakresie legislacji, technologii, infrastruktury, ochrony środowiska i bezpieczeństwa.

odwiedź stronę partnera

Przemysł Chemiczny

"Przemysł Chemiczny" to najstarsze polskie czasopismo, wiodące i bardzo dobrze rozpoznawalne w branży. Jego pierwszy numer ukazał się w 1917 roku. Miesięcznik od 1964 r. jest notowany na tzw. „liście filadelfijskiej” najlepszych naukowych pism świata. Jest to miesięcznik Naukowo-Techniczny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego.

odwiedź stronę partnera

samochody-specjalne.pl

„Samochody Specjalne” to ogólnopolski miesięcznik prezentujący problematykę pojazdów użytkowych i przedstawiający kierunki rozwoju krajowego oraz europejskiego rynku motoryzacyjnego. Jest źródłem wiedzy o technologii i technice stosowanej w pojazdach ciężarowych i specjalizowanych, naczepach, przyczepach, samochodach dystrybucyjnych i autobusach. Na łamach pisma publikowane są m.in. artykuły dotyczące eksploatacji pojazdów użytkowych i związanych z nimi komponentów i akcesoriów, a także ekologii, ekonomiki i bezpieczeństwa transportu dalekobieżnego. Wiele miejsca zajmują również tematy bieżące poświęcone kluczowym dla branży firmom motoryzacyjnym oraz relacje z targów, imprez krajowych oraz zagranicznych.

Odwieź stronę partnera

srodowisko.pl

Od 2009 roku portal www.srodowisko.pl gromadzi specjalistów z branży ochrony środowiska poszukujących informacji o dostawcach, produktach oraz usługach.

Odwiedź stronę partnera

teraz-srodowisko.pl

Każdego dnia Teraz Środowisko dostarcza aktualności z sektora ochrony środowiska, opinie ekspertów, wywiady, kalendarz wydarzeń branżowych, przepisy prawne oraz oferty pracy. Komentuje zieloną transformację polskiej gospodarki oraz trendy unijne, ukazując różne punkty widzenia i dając wybrzmieć wszystkim głosom: biznesu, administracji i strony społecznej. Poruszana na portalu tematyka dotyczy m. in.: gospodarki odpadami, sektora wod-kan, energetyki odnawialnej, transformacji energetycznej, planowania przestrzennego, ryzyka środowiskowego, zrównoważonego rozwoju.

Odwiedź stronę partnera

Uwaga Wodór!

Uwaga Wodór! to seria podcastów o transformacji energetycznej, dekarbonizacji i zrównoważonym rozwoju gospodarki. W poszczególnych odcinkach eksperci współpracujący z Cluster of Hydrogen Technologies rozmawiają z gośćmi o zielonej energetyce i wodorze postrzeganym jest jako nośnik energii i zeroemisyjne paliwo przyszłości.

Odwiedź stronę partnera

wodorowe.info

Portal "wodorowe.info" oferuje darmowy dostęp do profesjonalnych informacji na temat wodoru i technologii wodorowych, służących popularyzacji wiedzy na temat wodoru. Strona została stworzona przez praktyków, mających na celu adresowanie, do naukowców, przedsiębiorców i innych pasjonatów technologii wodorowych

odwiedź stronę partnera

WysokieNapiecie.pl

WysokieNapiecie.pl to opiniotwórczy portal analityczny poświęcony energetyce i jej wpływowi na gospodarkę. WysokieNapiecie.pl tworzy największy w Polsce zespół niezależnych dziennikarzy zajmujących się energetyką konwencjonalną, odnawialną, gazem i górnictwem. Zapraszamy do codziennej lektury!

Odwiedź stronę partnera

ZielonaGospodarka.pl

ZielonaGospodarka.pl to innowacyjny, niezależny portal informacyjny, który powstał w celu promowania działań skupiających się w obszarze transformacji energetycznej, OZE oraz edukacji klimatycznej i środowiskowe. Portal jest kompleksowym źródłem wiadomości biznesowych i informacji rynkowych dla lokalnego i globalnego przemysłu energii odnawialnej.

Odwiedź stronę partnera