Organizator:

Rejestracja i bilety

Podziel się

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND oraz Środkowoeuropejskie Forum Dekarbonizacji NetZero odbędą się w dniach 24-25 kwietnia 2024 r. w Poznań Congress Center.

 

O FORUM Program wydarzeń Prelegenci Katalog Wystawców

Weź udział w pierwszym w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej Forum w całości poświęconym technologiom dekarbonizacyjnym! Dołącz do konferencji, debat i wykładów! Poznaj innowacje w zakresie niskoemisyjnej produkcji, wydajnego magazynowania, dystrybucji, a także zastosowań technologii dekarbonizacyjnych.

Aby wziąć udział w H2POLAND & NetZero Forum należy się ZAREJESTROWAĆ, następnie wybrać BILET.

Wybrany dokument zostanie wysłany na adres mailowy podany podczas rejestracji.

puste

 

Najważniejsze informacje
dla uczestników H2POLAND & NetZero Forum 

24 kwietnia 2024 (środa | 09:00 - 17:00)

25 kwietnia 2024 (czwartek | 09:00 - 16:00)

Gdzie odbędzie się H2POLAND & NetZero Forum?

H2POLAND & NetZero Forum odbędzie się w Poznań Congress Center

PCC to multifunkcjonalny, trzykondygnacyjny i zróżnicowany architektonicznie budynek oferuje ponad 4 000 miejsc konferencyjnych, strefy VIP oraz przestrzenie dedykowane wystawom i stoiskom sponsorskim.

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ

Gdzie zaparkować?

Parking PWK

Parking podziemny PWK zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11, posiada 3 poziomy i aż 650 miejsc parkingowych. Wjazd na parking znajduje się na wysokości dworca PKP. Bilet PREMIUM uprawnia do bezpłatnego parkowania bezpośrednio przy Poznań Congress Center - wjazd od ul. Śniadeckich 1.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Gdzie na nocleg?

Port Sołacz w samym sercu zabytkowego parku

Port Sołacz dysponuje dziesięcioma dwuosobowymi pokojami Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza zostały zaprojektowane tak, byś czuł się w nich zrelaksowany i odprężony. Meble to autorskie projekty, wykonane specjalnie dla naszego obiektu. Każdy pokój ma osobną łazienkę, jest w pełni wyposażony, z klimatyzacją i bezprzewodowym internetem.

ZAREZERWUJ NOCLEG

Gdzie na lunch?

Kompleks Garden City

Restauracja Oregano & Wine i Basilico Bistro zlokalizowane są tuż przy Poznań Congress Center to idealne miejsca na lunch i spotkania biznesowe. W cenie biletu PREMIUM ujęty jest lunch oraz spotkanie After Hours, które odbędą się w Garden City.

ODWIEDŹ GARDEN CITY
.

 

Restauracje PASODOBRE oraz Basilico Bistro znajdują się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od ul. Śniadeckich 25 (vis-a-vis pawilonów 7A i 8A).

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Marlena Wilczura
Marlena Wilczura

REGULAMINY

Dla zwiedzających SZATNIA BAGAŻ PRZEPISY TECHNICZNE I PPOŻ